Deze expositie gaat over het mens zijn en de prikkels waar we mee omgeven zijn. 5 tot en met 11 september in Kunstruimte het Langhuis. Opening: maandag 05 september om 19.30.
Het collectief Lijp wil het gevoel wat zij door deze prikkels ervaren delen.
Hiermee hoopt het collectief de kijker aan het denken te zetten en in sommige gevallen zelfs te activeren en uit hun comfortzone te halen. Dit laatste zouden ze toejuichen.
Deze expositie wil wrijving veroorzaken en de toeschouwer laten twijfelen. Als dat gebeurt heeft expositie Lijp haar doel volgens eigen zeggen behaald.
Sommige prikkelende onderwerpen zijn ondertussen al zo vaak besproken dat we het kunnen dromen, denk hierbij o.a. aan de corona crisis en beleid.
Lijp wil laten zien dat er meer prikkels zijn, waar je dagelijks onbewust mee in aanraking komt, dan je denkt.
Lijp verbeeld en verklankt hun eigen prikkels door middel van film, illustratie, muziek, animatie, performance, ruimtelijk – en beeldend werk.
Het collectief bestaat uit: Leticia, Lucas, Imke, Jantina, Jesse en Pim
Te zien
In Kunstruimte het Langhuis
05 tot en met 11 september 2022
Openingstijden:
maandag opening: 19.30 – 22.00
dinsdag t/m vrijdag: 15.00 – 20.00
zaterdag en zondag: 12.00 – 20.00
Goudsteeg 8, Zwolle